Optikai Patch Kábel Ugró LC-LC Multimódusú 50/125 OM2 Csomagtartóban Breakout 2.0 mm 24 Mag GoodFtth 30-100m

Új termék

Készleten

43 407 Ft

Címkék:

dac breakout board, adapter rs485, laptop, lqfp breakout board, 485-usb, lenovo telefon, 485 usb, usb-rs485, tqfp breakout board, lenovo fejhallgató

Optikai Patch Kábel Ugró LC-LC Multimódusú 50/125 OM2 Csomagtartóban Breakout 2.0 mm 24 Mag GoodFtth 30-100m

Márka Név GoodFtth
Rost Típus Multimódusú
az egyes szálak átmérője 2.0 mm
Csatlakozó Típusa LC/UPC
Modell Száma WN-PA-LC-LC-OM2-24F15-30T100
Kábel kabát szín Narancs
Kompatibilis az ibm
Méret 15mm

Írd meg véleményed

Írd meg véleményed

Kapcsolódó termékek